poniedziałek, 16 stycznia 2012

Kolczyk

 Dziś czas na kolczyki. Najczęściej nosi się je w: uchu, brwi, języku, wardze, nosie czy też w okolicach pępka. Sama mam ich aż, albo tylko, pięć. Cztery w lewym uchu i jednego w prawym. Ostatnio coraz częściej możemy spotkać się z tzw. "tunelami". Są to kolczyki, które wkłada się do ucha,  robiąc w nim dziurę i rozciągając skórę.  Moim zdaniem to strasznie brutalne, a ucho po takim "tunelu" raczej do poprzedniego stanu nie wróci. Poniżej kilka zdjęć:A teraz fotki chłopaków:

A wy co myślicie o koczykach?
:))

9 komentarzy:

 1. Mi się strasznie podobają <3
  Chciałabym mieć takie , ale mama nie pozwala ;//
  Zapraszaaam . http://sitemodelsodpauli.blogspot.com/ : 3

  OdpowiedzUsuń
 2. kolczyki poza uszami mi się nie podobają. Ja także mam więcej niż dwa, bo razem 4 i 3 w prawym i jednego w lewym uchu ;) kiedyyś chciałam mieć kolczyk pod wargą, jak na ostatnim zdjęciu, ale cieszę się, że się rozmyśliłam ;d pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. również lubię Ziaję, bo firma polska, tania i dobra ;) chyba nigdy mnie nie zawiodła

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam 4 i dobrze mi z tym, choć chciałabym w pempku :)
  tez obserwuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym sobie nie zrobiła kolczyka poza uchem, ale ogólnie nie przeszkadzają mi ;) no chyba, że ktoś już przesadza z nimi już zbytnio xd a co do tuneli, to zgadzam się z Tobą... no chyba że jego średnica wynosiłaby jakieś 4-5 mm, to wtedy może mogłoby się jeszcze zrosnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. dzięki :) ja toleruję jedynie te w uszach, kiedyś podobały mi się też te w brwi :) co do tuneli, uważam że takie małe wyglądają świetnie, ale sama bym sobie nie zrobiła takich :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chciałabym zrobic sobie jeszcze kilka w uchu ;)
  Ładne to pierwsze zdj. <3
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 8. W niektórych miejscach kolczyki mi się podobają, a innych nie. Np. w uszach albo w pępku uważam za świetne :-). Nie podobają mi się te w nosie, a tunele w uszach mnie przerażają XD.

  OdpowiedzUsuń
 9. ten kolczyk z piórkiem jest uroczy :D masakra :)
  obserwuję Cię :)
  pozdrawiam, zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń