piątek, 3 lutego 2012

Film

Cześć
Dziś na reszcie piątek i weekend. Mieliśmy pierwszą próbę do bierzmowania ech... Wszyscy nieźle zmarzneli. Coś strasznego na zewnątrz -28°C, a w kościele niewiele lepiej. Ale jakoś daliśmy radę.
Ostatnio natknęłam się na niesamowity film (zapowiedź ) "I że Cię nie opuszczę". Na ekrany kin trafi 10 lutego. Jest to film typowo walentynkowy, więc polecam się na niego wybrać z ukochaną osobą. Opowiada o losach młodego małżeństwa Paige i Leo. Wypadek samochodowy w wyniku którego piękna Pagie traci pamięć, stawia przed Leo wyzwanie. Mężczyzna musi zdobyć serce ukochanej żony po raz drugi.
Poniżej zwiastun filmu
Piosenka z zapowiedzi

A wy co myślicie o tym filmie?
Chcielibyście go obejrzeć?
Pozdrawiam i udanego weekendu :)

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się fajnie :) Może się wybiorę ale jak na razie to wybieramy się z koleżanką na ''Mój tydzień z Marilyn'':)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm , może być Fajny . ;D
  Trzeba , bd się któregoś dnia wybrać . ;p
  Pzdr. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. piosenka bardzo ładna, ale często żal mi chodzić do kina, gdy potem można ten sam film zobaczyć w internecie ;) pozdrawiam i zapraszam do mnie ponownie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. widziałam zapowiedź tego filmu w kinie, chyba się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm nie widziałam tego filmu, ale chyba muszę nadrobić i odrobić stratę

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo sympatycznie się zapowiada :-). Ja jak na razie mam mnóstwo filmów, które chciałabym obejrzeć i chyba się z tym nie wyrobię XD.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba się na niego skuszę.. :)
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 8. My jeszcze nie mieliśmy próby do bierzmowania, teraz to bym na mrozie chyba nie wytrzymała ;o Oo...zapowiada się fajnie, z chęcią obejrzę ten film ;)

  OdpowiedzUsuń